Текст передачі «КЛІМАТ. МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ»


Цінність Життя набагато вища всього земного

19 марта 2020

Частина 9. У чому справжня цінність життя? Чому в ЗМІ переважає негатив і чи можна це змінити? Чому ми допускаємо, що 1% завідомо мертвих рабів системи ведуть до загибелі 99% потенційно живих людей? Чому Живим важливо не мовчати? Не варто сподіватися на те, що хтось прийде, щось зробить. Духовне спасіння людини — це її особиста заслуга.

19 марта 2020
Комментарии (0) Подробнее
цінність життя

Радість — це природна складова Життя

13 марта 2020

Частина 8. Як набути радість Життя? Які установки свідомості заважають людині в цьому? Радість — це природний стан Особистості. Життя та існування — це різні речі. Свідомість існує, вона ніколи не набуде життя. А Ти, як Особистість, можеш почати Жити.

13 марта 2020
Комментарии (1) Подробнее
Радість життя | Природний стан людини

Для чого потрібні піраміди на планеті та як їх активувати?

04 марта 2020

Частина 7. І до цього дня на планеті продовжують знаходити піраміди. Яке їхнє призначення? Для чого люди йшли на колосальні витрати при їх будівництві? Як можна активувати ці загадкові будови? Загадка гори Кайлас. Стаття доповнена інформацією про широко відомих, маловивчених, приховуваних і знищених пірамідах світу (їх фото, координати, опис, цікаві факти). Матеріал зібрано та систематизовано учасниками МГР АЛЛАТРА. Дослідження триває...

04 марта 2020
Комментарии (0) Подробнее
Всі піраміди на планеті та гора Кайлас - це єдиний комплекс

Знання дані — час об'єднуватися

05 февраля 2020

Частина 6. Чи зможе людство уникнути катаклізмів? Людям дані Знання як вижити в період глобальної зміни клімату на Землі і як побудувати щасливе благотворче суспільство. Нам усім, людям світу, час об'єднуватися і діяти спільно вже зараз! АллатРа відкликається всередині кожного і об'єднує всіх в одну велику родину.

05 февраля 2020
Комментарии (0) Подробнее

Передвісники останніх днів і як людству вижити

22 января 2020

Частина 5. Які пророцтва про останні дні збуваються вже сьогодні? Яке майбутнє вибере людство? Хто він — Суддя, який прийде в кінці часів? Хто і навіщо розділяє людей на релігії? Що заважає людству справитися з проблемами бідності, голоду та нестачі питної води? Що може по-справжньому об'єднати людей і чому система цього дуже боїться?

22 января 2020
Комментарии (0) Подробнее
Останні дні | Що об'єднує людей і допоможе вижити цивілізації

Останні часи — який вибір зробить людство?

14 января 2020

Частина 3. Що насправді сталося 21 грудня 2012 року? Чому люди відчувають, але їхня свідомість не хоче вірити, що настали останні часи? Як падіння духовності в суспільстві пов'язано з різкою зміною клімату? У чому сенс існування людства? Що необхідно зробити людям, щоб настало «Золоте тисячоліття»? Вижити зможемо тільки об'єднавшись на духовній основі. Рух «АЛЛАТРА» — приклад об'єднання людей різних країн світу на духовно-моральних засадах.

14 января 2020
Комментарии (0) Подробнее
Останні часи - чи вибере людство Золоте тисячоліття?

Відповідальність кожної людини за свою долю і майбутнє людства

14 января 2020

Частина 4. Проблеми з кліматом не залежать від антропогенного фактора. Люди перекладають відповідальність на релігії, уряди і вчених. Але просте запитання: про кого будуть вони дбати? Світ зміниться, коли кожна людина перестане боятися сатани в голові і почне говорити правду. Біженці — реалії сьогоднішнього дня. Що нас чекає? Всі фільми про катастрофи — це легка казка реальності, яка може бути. Про позитивний приклад благотворчої діяльності МГР «АЛЛАТРА». Життя тягнеться до Життя. Духовна допомога йде лише тим, хто живе законами Духовного Світу. Відповідальність людини — зрозуміти хто вона і для чого вона тут. Система в агонії. Останній день. Відповідальність за життя цивілізації залишається за людиною.

14 января 2020
Комментарии (0) Подробнее
Особиста відповідальність кожного за свою долю і майбутнє людей