АЛЛАТРА ТВ
Mezinárodní televize
International television
АЛЛАТРА ТВ
AllatRa
Kniha, která mění svět!
Stáhnout  zdarma!
Kniha AllatRa

Eksperyment PIRAMIDA
GMT:

Eksperyment PIRAMIDA

Międzynarodowy ruch społeczny «ALLATRA», wolontariusze «ALLATRA TV» zapraszają do wzięcia udziału w eksperymencie «PIRAMIDA», który odbędzie się 27 kwietnia 2019 roku o godzinie 17:00 GMT (Warszawa - 19:00).

Kiev - 20:00
Moscow - 20:00
Prague - 19:00
Berlin - 19:00
Paris - 19:00
Rome - 19:00
London - 18:00
Cairo - 19:00
Jerusalem - 20:00
Cape Town - 19:00
Tashkent - 22:00
Astana - 23:00
New York - 13:00
Los Angeles - 10:00
Brasilia - 14:00
Beijing - 1:00 (28/04)
Tokyo - 2:00 (28/04)
Sydney - 3:00 (28/04)
Wziąć udział
Souhlas s dalšími způsoby informování:


Istota eksperymentu

polega na telepatycznym przekazywaniu informacji jak największej ilości ludzi niezależnie od odległości. W danym czasie operator wejdzie do aparatu „PIRAMIDA" i w ciągu pół godziny będzie transmitować do eteru jeden z 12 znaków, formularz z którymi każdy chętny otrzyma na swoją pocztę elektroniczną. Wszyscy wolontariusze-uczestnicy tego eksperymentu w tym samym czasie będą w stanie odebrać ten znak za pomocą telepatii niezależnie od swojej lokalizacji na Ziemi.

Przed sobą stawiamy cel:

przeprowadzić eksperyment w celu ustalenia możliwości telepatycznym przekazywaniu informacji na odległości, jak też potwierdzić istnienie wspólnego informacyjnego pola Ziemi.

Podobne eksperymenty zostały przeprowadzone w latach 90-tych XX wieku. Byliśmy zainteresowani ich wynikami i postanowiliśmy je powtórzyć, ale z wykorzystaniem aparatu “PIRAMIDA", na którym skutecznie przeprowadzamy różnego rodzaju eksperymenty począwszy od listopada 2017 r. Więcej informacji o samym urządzeniu PIRAMIDA a także o eksperymentach przeprowadzanych na nim możecie dowiedzieć się na stronie: https://allatra.tv/en/category/project-piramida

Zostań uczestnikiem eksperymentu

W eksperymencie z telepatycznym przekazywaniem znaków mogą wziąć udział wszyscy chętni. Zapraszamy wszystkich, kto jest zainteresowany dołączeniem do naszego projektu badawczego.

W chwili obecnej zarejestrowano ponad 5000 chętnych z całego świata do wzięcia udziału w eksperymencie PIRAMIDA.

Wyniki eksperymentu zostaną przetworzone i opublikowane na oficjalnej stronie internetowej „ALLATRA TV": allatra.tv

Subskrybuj się na nowości TV ALLATRA

MRS „ALLATRA" – jest to międzynarodowa organizacja wolontariuszy, jednocząca ludzi dobrej woli na całym świecie. O działalności naszej organizacji możecie szczegółowo dowiedzieć się na oficjalnej stronie internetowej: allatra.org

Aby wziąć udział w eksperymencie „PIRAMIDA" prosimy o wypełnienie formularza na stronie internetowej lub wysłanie zapytania na skrzynkę pocztową: [email protected] W odpowiedzi wyślemy wam formularz z dwunastoma znakami i przekażemy szczegółowe instrukcje niezbędne do uczestnictwa w eksperymencie.

Razem możemy wnieść ogromny wkład w rozwój współczesnej nauki.

Zapraszamy do udziału

Zespół projektowy jest otwarty na współpracę z szerokim kołem ludzi po całej kuli ziemskiej w celu zbadania możliwości aparatu PIRAMIDA.

Zapraszamy do uczestniczenia w eksperymentach (indywidualnie lub kolektywnie):

  • Wszystkich zainteresowanych ludzi.
  • Niezależnych badaczy.
  • Instytuty badawcze i laboratoria.
  • Instytucje edukacyjne.
  • Stowarzyszenia studenckie.
  • Zespoły badawcze i wspólnoty.
  • Akademickie koła.
  • Organizacje, przedsiębiorstwa, spółki.
Wziąć udział

Zdjęcia aparatu PIRAMIDA

Эксперимент ПИРАМИДА на АЛЛАТРА ТВ
Эксперимент ПИРАМИДА на АЛЛАТРА ТВ
Эксперимент ПИРАМИДА на АЛЛАТРА ТВ
Эксперимент ПИРАМИДА на АЛЛАТРА ТВ
Эксперимент ПИРАМИДА на АЛЛАТРА ТВ

Eksperymenty na aparacie PIRAMIDA

UNIKATOWY WPŁYW NA KREW
UNIKATOWY WPŁYW NA KREW. EKSPERYMENT PIRAMIDA

W filmie został pokazany niezwykły eksperyment z oddziaływaniem aparatu “PIRAMIDA”. W czym jest sekret odmładzania i starzenia organizmu? Jakie są unikatowe wiadomości (wyprzedzające nawet współczesną naukę) w starożytnym traktacie “Wszechwładzy”, w tym o zdrowiu człowieka, o prawdziwej historii ludzkości, o widzialnym i niewidzialnym świecie dla człowieka, o cieniach, którymi kierują.

Dokładny opis
OTWARTY EKSPERYMENT POZA CZASEM TA PRZESTRZENIĄ
OTWARTY EKSPERYMENT POZA CZASEM TA PRZESTRZENIĄ

Każdy człowiek, niezależnie od odległości i czasu, może osobiście wziąć udział w niezwykłym eksperymencie: w nieuprzedzony sposób odczuć na odległości pracę Operatora, który się znajduje w aparacie PIRAMIDA, zarówno jak i pracę samego aparatu.

Wziąć udział
CZŁOWIEK ODCHYLA PROMIEŃ LASERA! PRZYSZŁOŚĆ MOŻNA ZMIENIĆ
CZŁOWIEK ODCHYLA PROMIEŃ LASERA! PRZYSZŁOŚĆ MOŻNA ZMIENIĆ

Czy może człowiek siłą uwagi odchylić promień lasera? Na czym powstawały przepowiedzenia znanych jasnowidzów przeszłości i jakie aparaty były przez niektórych z nich używane? Kto może zmienić przyszłość i jak można je zmienić? Jakie jeszcze możliwości otwiera praca z unikatowym aparatem PIRAMIDA?

Dokładny opis

Zasílání aktuálních informací o nových video na ALLATRA TV a dalších projektech MSH "ALLATRA"