Pattern Tape
11. mája 2019
16,00 – 21,00 h.
Hlavné podujatie: Atlanta, Georgia, USA
+46 miest po celom svete
Divider

SPOLOČNOSŤ. Posledná šanca

JEDINÉ ZRNO. Hra profesionálov

Vyberte si vaše:
#allatraunites

SPOLOČNOSŤ. Posledná šanca.

Pridajte sa k viac ako stotisíc ľuďom z celého sveta k spoločnej diskusii o najdôležitejších témach pre súčasnú spoločnosť.

Toto historicky významné podujatie je iniciované samotnými ľuďmi, s cieľom otvoriť dôležité otázky, týkajúce sa mieru, ľudskosti a empatie.

Dotkneme sa otázky, prečo máme také svetové problémy ako sú vojny, medzinárodné konflikty, rasová a náboženská diskriminácia, skresľovanie informácií masmédiami, spotrebiteľsky orientovaná spoločnosť atď. Toto je kľúčová príležitosť pre našu ľudskú rodinu, aby sme sa tak vo významnom rozsahu pozreli jeden druhému do očí a zjednotili sa nielen v slovách, ale aj v skutkoch.

Ľudia sa zhromaždia nielen v USA, ale i v konferenčných sálach po celom svete a pripoja sa k Atlante cez živé internetové vysielanie. „Hry profesionálov” sa zúčastnia aj dobrovoľníci MSH ALLATRA z mnohých krajín sveta a budú prítomní i novinári a zástupcovia masmédií.

Pen Icon
11. máj 2019
16,00 – 21,00 h.
Vstup je zdarma
a na základe pozvánky
Allatra International Public Movement

Medzinárodné spoločenské hnutie ALLATRA je formátom vzájomnej interakcie mimo politiky a náboženstva. Ide o globálne hnutie, ku ktorému sa už pripojili milióny ľudí z viac ako 140 krajín, je otvorené všetkým ľuďom dobrej vôle bez ohľadu na miesto ich bydliska, národnosť, sociálne postavenie, náboženskú alebo politickú príslušnosť. Aktivity tohto hnutia, teda všetkých dobrovoľníkov, sú zamerané na oživenie duchovných a morálnych hodnôt vo svetovom spoločenstve a tiež na nadviazanie mierového dialógu o aspektoch života v spoločnosti, akými sú kultúrne, sociálne, duchovné a morálne podmienky.

Hlavné aktivity sa realizujú prostredníctvom dobrovoľnej iniciatívy ľudí a ich túžby zmeniť seba a svet k lepšiemu. Ide o jedinečné, pokojné globálne hnutie, v ktorom ľudia vo svojom voľnom čase úspešne realizujú úplne novú formu komunikácie, interakciu, ktorá vedie k zjednoteniu ľudí na celom svete na základe princípov čestnosti, dobra a spravodlivosti. Toto je sila, ktorá skutočne spája ľudí na celej planéte.

„JEDINÉ ZRNO“

FUNDAMENTÁLNY SOCIÁLNO-VÝSKUMNÝ PROJEKT
MEDZINÁRODNÉHO SPOLOČENSKÉHO HNUTIA ALLATRA

„JEDINÉ ZRNO“ je projekt zameraný na zjednotenie ľudí na základe duchovných hodnôt a spoločných zŕn znalostí, ktoré existujú vo všetkých náboženstvách a kultúrach. Štúdiom posvätných textov všetkých existujúcich náboženstiev a kultúr poukazujeme na to, že všetky svetové učenia sú založené na rovnakých zrnách pravdy; naše kultúry a náboženstvá hovoria a učia o rovnakej pravde a znalostiach. Toto uvedomenie dáva ľuďom pochopenie, že sme skutočne všetci spojení!

Film prvý. VOĽBA.

Game of Professionals logo

Vedecko-diskusný projekt, „HRA PROFESIONÁLOV“ je nová séria relácií na kanáli ALLATRA TV. Tohto projektu sa zúčastňujú ľudia z celého sveta. Témy uvedené v danej sérii programov sú pre modernú spoločnosť rozhodujúce a dotýkajú sa každého človeka. V tomto formáte relácií môžu ľudia rôznych profesií a politickej príslušnosti diskutovať o kľúčových témach bez toho, aby sa museli obávať o svoju povesť ..., koniec koncov, je to HRA.

Checkboxes icon
Program:
16:00 h. Uvítacia časť a diskusie
17:00 h. Začiatok prenosu
20:00 h. Otázky a odpovede
Pointer icon
Miesto konania:
Park Inn by Radisson
Danube Bratislava
Rybné námestie 1, Bratislava

Vstup na podujatie je zdarma
a len na základe pozvánky.

Po zaregistrovaní dostanú účastníci svoju osobnú pozvánku prostredníctvom e-mailu.

Dress Code - Business Casual.

Partners

Allatra TV Logo
The Recycler of Yourth Logo
Ibis Logo
Lotos Publishing
Fashion of Diplomacy Logo
We Journal Logo
Nazeera Logo
Unigram Logo
Pulsar Logo
Damus Sro Logo
Elixir Logo
Flower of Life Logo
Sky4u Logo
Sportovní Klub Taekwondo Karviná Logo
Hamsa Productions Logo
Citim sa tu dobre Logo
Lexicon Logo
Bicom Terapia Logo
Open Heart Festival Logo
Center of developing Personality 'Sofiya' Logo
 All ukrainian children's school of aikido Logo
Ukrainian aikikai aikido federation Logo
Franchise kids and robots Logo
Sita Tara Logo