Allatra Sign

ALLATRAKLIMAT

Přehled klimatických projektů
Mezinárodního Společenského Hnutí „ALLATRA“
ZPRÁVA „O problémech a důsledcích globálních změn klimatu na zemi. Účinné způsoby řešení daných problémů“
#allatraclimate

Co lze očekávat od tohoto desetiletí? A jaká v něm bude naše budoucnost? Už nyní na planetě dochází k nevratným procesům. Světový tisk zpestřuje zprávy a oficiální prohlášení o globální změně klimatu. „Klimatický chaos“, „klimatické anomálie“, „nepředvídatelné chování klimatu“, „každý týden na světě dochází ke kataklyzmatům a katastrofám.“

Blíží se vážná kataklyzmata. Proč už se nyní na planetě ztrácí voda, i když ledovce masivně tají? A k čemu to povede? Jak tyto katastrofické události na planetě ovlivní životy lidí a lidskou společnost obecně? Co teď musíme dělat všichni společně, aby zítra nebylo příliš pozdě?

„...Stejně se střetneme s obrovskou pohromou. Otázka teď zní jinak. Je možné se vyhnout katastrofě pro celé naše lidstvo? Je to možné. Je možné zachránit lidstvo? Je to možné. Ale k tomu je potřebná vůle všech lidí, jinak se to nedá udělat. Ale ještě můžeme hodně. Otázka je v tom, zda to uděláme nebo ne?“   I.M.Danilov

ZPRÁVA

„O problémech a důsledcích
globálních změn klimatu na zemi.
Účinné způsoby řešení daných problémů“

Globální klimatické změny na Zemi probíhají nezávisle na lidstvu a vyžadují reálnou konsolidaci úsilí všech lidí na planetě pro přežití civilizace v blízké budoucnosti, a nad tím by se měl zamyslet každý obyvatel naší planety.
STÁHNOUT ZPRÁVUČÍST ONLINE

Mimořádné zprávy ALLATRA TV – klimatické pořady vytvořené dobrovolníky ALLATRA TV, reportéry a očitými svědky z celého světa.

Informace o anomálních přírodních událostech, uvědomění očitých svědků přírodních katastrof, názory vědců, osvětlení východisek v podmínkách blížících se klimatických změn.

ALLATRA TV se stala celosvětovou platformou pro vzájemné informování o tom, co se děje v našem společném domě. Chápeme-li vážnost a nevyhnutelnost celoplanetární klimatické katastrofy, lidé nemohou zůstat stranou, neboť změny na jednom konci planety se okamžitě projeví na tom druhém.

Změna klimatu už mění životy milionů lidí. Jaká bude budoucnost naši společnosti? To záleží na aktivní pozici každého člověka!

PŘIPOJIT SE K PROJEKTU

HRA PROFESIONÁLŮ
ZMĚNA KLIMATU

Unikátní mezinárodní online konference a kulaté stoly na téma změny klimatu.
Ucelený pohled na probíhající procesy na naší planetě. Spojení odborníků, vědců a očitých svědků klimatických událostí.

„Globální změny klimatu na Zemi jsou ve své podstatě způsobeny astronomickými vlivy a jejich cykličností. K dnešnímu dni lidstvo tyto procesy nemůže ovlivnit, proto nesmíme podceňovat jejich následky, možná rizika a obtíže v souvislosti s nadcházejícími událostmi ve světě. Na tyto události se lidstvo musí připravit.“

Ze zprávy „O problémech a důsledcích globální změny klimatu na Zemi. Účinné způsoby řešení daných problémů“, kterou v roce 2014 připravili vědci ALLATRA SCIENCE.
O PROJEKTUZÚČASTNIT SE

Projekt Sledování Klimatu v sobě zahrnuje cyklus populárně-vědeckých pořadů o změnách klimatu.

Cílem projektu je:
  • Odhalit podstatu probíhajících přírodních procesů a jevů.
  • Sledování reálných klimatických změn, jejich příčin a následků.
  • Osvětlit to, jak souvisí procesy probíhající uvnitř Země a na jejím povrchu s kosmickými a astronomickými procesy ve vesmíru.
  • Komunikace s odborníky z různých oblastí vědy, kteří vysvětlují klimatické, geologické a jiné přírodní jevy a také sdílejí svá vědecká pozorování o změnách klimatu na Zemi.
PŘIPOJIT SE K PROJEKTU

ALLATRA GEOCENTER je informačně-analytický portál, který pravdivě osvětluje klimatické zprávy. Jedná se o dobrovolnický projekt, kterého se účastní lidé z celého světa. Jsou zde aktuální zprávy a články o změně klimatu na planetě a operativní informace o kataklyzmatech.

Každý člověk může samostatně sledovat klimatické změny ve svém regionu i ve světě. Za tímto účelem byly vytvořeny různé online mapy: monitoring seismické aktivity, mapy teplot, sluneční a vulkanická aktivity, ozonové vrstvy a další.

Připojit se k mezinárodnímu dobrovolnickému týmu můžete tak, že napíšete na adresu:: [email protected]

PŘIPOJIT SE K PROJEKTU

Klima pohledem očitých svědků je pravdivé osvětlení klimatických událostí samotnými lidmi.

ALLATRA TV se stala všeobecnou platformou pro vzájemné informování o tom, co se děje v našem společném domě. Chápeme-li vážnost a nevyhnutelnost celoplanetární klimatické katastrofy, lidé nemohou zůstat stranou, neboť změny na jednom konci planety se okamžitě projeví na tom druhém.

Změna klimatu už mění životy statisíců lidí. Jaká bude budoucnost naší společnosti záleží na aktivní pozici každého člověka.

Posílejte videa z vašich pozorování na [email protected]

PŘIPOJIT SE K PROJEKTU

V cyklu pořadů „ALLATRA KLIMAT. Názory specialistů“ lidé z pohledu svých profesní zkušenosti a znalostí odkrývají divákovi celistvý pohled na dění v klimatu i ve společnosti.

Všechny projekty jsou realizovány dobrovolníky z celého světa v jejich volném čase. K iniciativě dobrovolníků Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA“ se může připojit každý!

PŘIPOJIT SE K PROJEKTU

Všechny projekty jsou realizovány dobrovolníky z celého světa v jejich volném čase. K iniciativě dobrovolníků Mezinárodního společenského hnutí „ALLATRA“ se může připojit každý!

PEVNÁ LINKA

+38 (044) 238-89-80
+38 (044) 238-89-81

POŠTOVNÍ A MAILOVÁ ADRESA

03083, Ukrajina, Kyjev-83, P. O. Box 30
[email protected]

MOBILNÍ ČÍSLA

Kyivstar: +38 (096) 875-47-77
Vodafone: +38 (099) 175-47-77

English speaking contact:
+38 (063) 178-47-77Telegram, Whatsup, Viber icons